O nas

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży reklamowo-usługowej od 1991 r. Nasze prawie 30-letnie doświadczenie w tworzeniu reklamy wizualnej i nowoczesne technologie sprawiają, że jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób pomóc naszym klientom, w kreowaniu wizerunku firmy. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, gdyż sukces naszego klienta to sukces dla naszej firmy. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę o nowocześniejsze maszyny i produkty, stawiamy na jakość i rozwój technologiczny. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Naszą “mocną stroną” jest możliwość wykonywania wielkogabarytowych reklam oraz realizacja nietypowych zamówień. Zakres usług jest właściwie nieograniczony :
 1. wydruki wielkoformatowe,
 2. grafika na pojazdach,
 3. reklama świetlna,
 4. kasetony,
 5. szyldy,
 6. pylony,
 7. litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane,
 8. wyroby z plexi: ekspozytory, stojaki reklamowe, pojemniki, podstawki i wiele innych…
Ponadto świadczymy usługi w zakresie grawerowania, frezowania, cięcia i gięcia tworzyw sztucznych. Wybór naszej firmy to jakość i zadowolenie, przekonaj się sam!

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie wasze pytania.
 • 59 842 93 47
 • elsi@elsi.pl
 • Kontakt

logo-white.png

Tworzymy drukarnię, która realizuje zamówienia na różnego rodzaju materiały poligraficzne w ilości dokładnie takiej, jakiej potrzebują nasi Klienci!

Kontakt

ul. Leszczyńskiego 10f
76-100 Słupsk
tel. / fax: 59 842 93 47
kom.: 601 663 065
e-mail: elsi@elsi.pl
czynne: pon. - pt. 8:00 - 16:00